DIEPENHEIM/MEDDO – Voorzitter Ton Floor van voetbalvereniging Diepenheim is per direct ontheven van zijn functie. Dit is gisteravond “in goed overleg” besloten in het bestuur van de club, naar aanleiding van de klap die de voorzitter zondag uitdeelde aan een 14-jarige toeschouwer van de wedstrijd Meddo-Diepenheim. “Wij betreuren het ten zeerste dat wij deze beslissing hebben moeten nemen”, aldus het bestuur. “De huidige voorzitter zet zich al meer dan 25 jaar met ziel en zaligheid in voor onze vereniging. Iedereen is dan ook behoorlijk aangeslagen door datgene wat er is gebeurd. Wij als vereniging kunnen dit gedrag niet goedkeuren, zoiets hoort simpelweg niet op het voetbalveld thuis. er is contact geweest met het bestuur van SC Meddo over de sanctie die wij als vereniging hebben genomen. Dit incident is voor ons tevens aanleiding om het thema sportiviteit en respect binnen onze vereniging de komende periode hoog op de agenda te zetten.”