Programmering radio en tv

Programmering radio:

Maandag
00:00 – 06:00 uur: De Nachtwacht – Non-Stop
06:00 – 18:00 uur: Slingeland Non-Stop met regionaal nieuws 
18:00 – 19:00 uur: Easy Listening – Gerhard Uwland
19:00 – 20:00 uur: Goeienoavend Wenters – Gerhard Uwland/Harm Dunnewold
20:00 – 22:00 uur: Praotn & Rondgaon – Betty Wassink, Diana Abbink of Ria Olijslager en Jan Willem Klein Poelhuis
22:00 – 24:00 uur: Slingeland Non-stop

Dinsdag
00:00 – 06:00 uur: De Nachtwacht – Non-stop
06:00 – 18:00 uur: Slingeland Non-Stop met regionaal nieuws
18:00 – 19:00 uur: Boogie Woogie – Diverse medewerkers
19:00 – 21:00 uur: Music Factory – Dennis te Loo
21:00 – 24:00 uur: Slingeland Non-stop

Woensdag
00:00 – 06:00 uur: De Nachtwacht – Non-stop
06:00 – 18:00 uur: Slingeland Non-stop met regionaal nieuws
18:00 – 19:00 uur: Slingeland Non-stop
19:00 – 21:00 uur: Cantico – André Droppers, Desiree de Gooijer of Tilly Vegter en Bart Hietkamp
21:00 – 24:00 uur: Slingeland Non-stop

Donderdag
00:00 – 06:00 uur: De Nachtwacht – Non-stop
06:00 – 18:00 uur: Slingeland Non-stop met regionaal nieuws
18:00 – 20:00 uur: Senioren Café – Gerrit Klanderman – Rinaldo van Alphen
20:00 – 22:00 uur: Lustige Musikanten – Henk Nijenhuis, Annie Slotboom, Jan ten Hagen en Björn Wedding
22:00 – 24:00 uur: Irie Vibes – Mario Oesterholt

Vrijdag
00:00 – 06:00 uur: De Nachtwacht – Non-stop
06:00 – 18:00 uur: Slingeland Non-stop met regionaal nieuws
18:00 – 20:00 uur: Twilight Zone – Rinaldo van Alphen
20:00 – 22:00 uur: B&B Live Café! – Richard ten Dolle en Richard Garvelink
22:00 – 24:00 uur: Thank God it’s Friday – Tom Vaartjes

Zaterdag
00:00 – 08:00 uur: De Nachtwacht – Non-stop
08:00 – 10:00 uur: Pluk de DagElisabeth Verheij en Jo Keurntjes of Johan Houwers
10:00 – 12:00 uur: Backstage Ida Meerdink en Michiel Naaldenberg
12:00 – 14:00 uur: Middag Cocktail Herman ter Maat en Jolanda Martens
14:00 – 16:00 uur: Achterhoek Actueel – i.s.m. AFM – Jolanda Martens, Harm Dunnewold
16:00 – 18:00 uur: Holland op zijn Breedst Wim Kuut
18:00 – 20:00 uur: Schlager Show Björn Wedding
20:00 – 23:00 uur: Muziek Express – Benito Muller en Marco van Lochem
23:00 – 01:00 uur: Danceconfusion – Peter van der Wel

Zondag
01:00 – 07:00 uur: De Nachtwacht – Non-stop
07:00 – 10:00 uur: Wenters wordt wakker – Franz te Loo
10:00 – 12:00 uur: Op de Koffie – Geert Krosenbrink of Johan Houwers
12:00 – 14:00 uur: De Jaren Tig 2.0 – Alco Vaartjes
14:00 – 18:00 uur: Nonstop
18:00 – 19:00 uur: Country Roads –  Nico Timmer
19:00 – 21:00 uur: De muziekavond – Friso Trip en Rik Schepers
21:00 – 23:00 uur: Flower Power – Jan Willem Klein Poelhuis
23:00 – 24:00 uur: Slingeland Non- Stop

Programmering tv:

Een overzicht van onze actuele tv-programmering is wekelijks te vinden op onze Facebookpagina.