Programmering radio en tv

Programmering radio:

Maandag
00:00 – 10:00 uur: Slingeland Non-stop
10:00 – 12:00 uur: ANN – Streekomroep met regionaal nieuws – Tom Vaartjes
12:00 – 14:00 uur: ANN – Streekomroep met regionaal nieuws –  Jesper Vaags
14:00 – 16:00 uur: ANN – Streekomroep met regionaal nieuws –  William Hulzink
16:00 – 18:00 uur: ANN – Streekomroep met regionaal nieuws – Rob de Brouwer
18:00 – 19:00 uur: Easy Listening – Gerhard Uwland
19:00 – 20:00 uur: Goeienoavend Wenters – Gerhard Uwland
20:00 – 22:00 uur: Praotn & Rondgaon – Betty Wassink, Diana Abbink of Ria Olijslager

Dinsdag
00:00 – 10:00 uur: Slingeland Non-stop
10:00 – 12:00 uur: ANN – Streekomroep met regionaal nieuws – Tom Vaartjes
12:00 – 14:00 uur: ANN – Streekomroep met regionaal nieuws –  Jesper Vaags
14:00 – 16:00 uur: ANN – Streekomroep met regionaal nieuws –  William Hulzink
16:00 – 18:00 uur: ANN – Streekomroep met regionaal nieuws – Rob de Brouwer
18:00 – 20:00 uur: Music Factory – Timo Stemerdink
20:00 – 22:00 uur: Dolle Dinsdagavond show – Kevin ten Dolle
22:00 – 23:00 uur: Slingeland Klassiek – Frans Ruepert
23:00 – 24:00 uur: Slingeland Non-stop

Woensdag
00:00 – 10:00 uur: Slingeland Non-stop
10:00 – 12:00 uur: ANN – Streekomroep met regionaal nieuws – Tom Vaartjes
12:00 – 14:00 uur: ANN – Streekomroep met regionaal nieuws –  Jesper Vaags
14:00 – 16:00 uur: ANN – Streekomroep met regionaal nieuws –  William Hulzink
16:00 – 18:00 uur: ANN – Streekomroep met regionaal nieuws – Rob de Brouwer
18:00 – 19:00 uur: Kerkdienst van afgelopen zondag
19:00 – 21:00 uur: Cantico – André Droppers, Desiree de Gooijer of Riet Esselink
21:00 – 23:00 uur: De Barmhartige Samaritaan – Ronald Gouw en Richard Toebes- van de Laan
23:00 – 24:00 uur: Slingeland Non-stop

Donderdag
00:00 – 10:00 uur: Slingeland Non-stop
10:00 – 12:00 uur: ANN – Streekomroep met regionaal nieuws – Tom Vaartjes
12:00 – 14:00 uur: ANN – Streekomroep met regionaal nieuws –  Jesper Vaags
14:00 – 16:00 uur: ANN – Streekomroep met regionaal nieuws –  William Hulzink
16:00 – 18:00 uur: ANN – Streekomroep met regionaal nieuws – Rob de Brouwer
18:00 – 20:00 uur: Senioren Café – Gerrit Klanderman
20:00 – 22:00 uur: Lustige Musikanten – Henk Nijenhuis of Annie Slotboom en Björn Wedding
22:00 – 24:00 uur: Irie Vibes – Mario Oesterholt

Vrijdag
00:00 – 10:00 uur: Slingeland Non-stop
10:00 – 12:00 uur: ANN – Streekomroep met regionaal nieuws – Tom Vaartjes
12:00 – 14:00 uur: ANN – Streekomroep met regionaal nieuws –  Robin Bussink
14:00 – 16:00 uur: ANN – Streekomroep met regionaal nieuws –  William Hulzink
16:00 – 18:00 uur: ANN – Streekomroep met regionaal nieuws – Rob de Brouwer
18:00 – 20:00 uur: Thank God it’s Weekend – Tom Vaartjes
20:00 – 22:00 uur: Twilight Zone/ Metal Explosion – Rinaldo van Alphen
22:00 – 24:00 uur: Flower Power – Jan Willem Klein Poelhuis

Zaterdag
00:00 – 08:00 uur: Slingeland Non-stop
08:00 – 10:00 uur: Pluk de Dag – Elisabeth Verheij of Trudy Hartemink en Wim van Eerden
10:00 – 12:00 uur: Backstage – Ida Meerdink
12:00 – 14:00 uur: Muziek op Maat – Herman ter Maat
14:00 – 16:00 uur: Achterhoek Actueel – wisselende presentatoren
16:00 – 18:00 uur: Holland op zijn Breedst – Wim Kuut
18:00 – 20:00 uur: Schlager Show – Björn Wedding
20:00 – 22:00 uur: Muziek Express – Benito Muller en Marco van Lochem
22:00 – 24:00 uur: Kicking the Weekend – Erik Vreeman

Zondag
00:00 – 24:00 uur: Slingeland Non-stop
08:00 – 10:00 uur: Muzikaal Ontbijt – Wim Kuut
10:00 – 12:00 uur: Op de Koffie – Geert Krosenbrink of Johan Houwers
12:00 – 14:00 uur: De Jaren Tig – Alco Vaartjes
14:00 – 16:00 uur: Flower Power – Jan Willem Klein Poelhuis
16:00 – 24:00 uur: Slingeland Non-stop

Programmering tv:

Een overzicht van onze actuele tv-programmering is wekelijks te vinden op onze Facebookpagina.