Fred Koskamp overhandigt de laptop aan voorzitter Gerrit Hendriksen van de WKB (foto: Jan ten Pas)

De Winterswijkse kegelaars hebben een prachtig nieuw onderkomen gevonden in Restaurant De Schoppe, gelegen bij Camping en Vakantiepark De Twee Bruggen in Winterswijk-Miste. Dankzij de inzet van vele vrijwilligers is het nieuwe kegelhuis klaar voor gebruik – en de reacties zijn unaniem enthousiast!

Verrassing van de Winterswijkse Uitdaging

Op donderdagavond 18 september werd de wedstrijdcommissie van de Winterswijkse Kegelbond (WKB) verrast met een nieuwe laptop en printer, aangeboden door Fred Koskamp namens de Winterswijkse Uitdaging (Wuh). De commissie was bijzonder blij met deze mooie geste.

Op vrijdag 7 november om 20.00 uur wordt het nieuwe kegelcentrum officieel geopend. Tijdens deze feestelijke avond wordt ook de nieuwe naam bekendgemaakt – gekozen uit inzendingen van de aangesloten kegelclubs.

Nationale Kegelsportdag – zaterdag 4 oktober

De Winterswijkse Kegelbond doet mee aan de Nationale Kegelsportdag op zaterdag 4 oktober. Iedereen is welkom om kennis te maken met deze mooie sport!

Tijd: 10.00 – 16.00 uur
Locatie: Kegelcentrum De Schoppe
Toegang: Gratis

Kom langs en ontdek hoe leuk kegelen is – een sport voor jong en oud!
“Jong geleerd, oud gedaan.”