WINTERSWIJK – Bij het Gerrit Komrij College vond vanochtend een feestelijke overhandiging plaats: de opbrengst van de kerstactie gaat volledig naar de Wensboom van het Streekziekenhuis Koningin Beatrix (SKB). Via de Wensboom kunnen patiënten, bezoekers en medewerkers een wens voor zichzelf of een ander laten vervullen.

“Wat een bedrag!”

Wim Aalderink, voorzitter van de Stichting Vrienden van het SKB, reageerde zichtbaar onder de indruk:
“Heel erg bedankt voor alles wat jullie hebben gedaan om dit mogelijk te maken. Jullie hebben bewezen dat jullie hart op de juiste plaats zit en om je medemens geven. Dat is ontzettend mooi!”

Ook Christianne Suurland namens het SKB benadrukt het belang:
“De Wensboom helpt patiënten om even te ontsnappen aan hun zorgen. Dankzij deze donatie kunnen we nóg meer wensen vervullen en geluksmomenten creëren.”

Creatieve kerstactie

Leerlingen uit meer dan 40 klassen bedachten zelf acties om geld in te zamelen: van bakacties tot klusjes. Docent Mariska Hendriksen:

“Het was hun eigen keuze om voor dit project geld op te halen. Ze hebben geleerd hoe belangrijk samenwerking is én dat hun inzet echt verschil maakt.”

Helpen?

De Stichting Vrienden van het SKB zet zich in om het verblijf van patiënten zo aangenaam mogelijk te maken. Doneren kan via www.vriendenskb.nl – elk bedrag, groot of klein, helpt om projecten zoals de Wensboom mogelijk te maken.