Maandag 23-04-18
00:00 - 18:00 uur: Slingeland Non-stop
18:00 - 19:00 uur: Easy Listening - Gerhard Uwland
19:00 - 20:00 uur: Goeienavond Wenters - Gerhard Uwland
20:00 - 22:00 uur: Praotn & Rondgaon - Betty Wassink, Diana Abbink of Ria Olijslager
22:00 - 24:00 uur: Van Hier tot Gunder - Gerrit Klanderman of Jo Keurntjes

Dinsdag 24-04-18
00:00 - 18:00 uur: Slingeland Non-stop
18:00 - 20:00 uur: Music Factory - Timo Stemerdink
20:00 - 22:00 uur: De Dolle Dinsdagavondshow - Kevin ten Dolle
22:00 - 23:00 uur: Slingeland Klassiek - Frans Ruepert
23:00 - 00:00 uur: Slingeland Non-stop

Woensdag 25-04-18
00:00 - 18:00 uur: Slingeland Non-stop
18:00 - 19:00 uur: Kerkdienst
19:00 - 21:00 uur: Cantico - André Droppers, Désirée de Gooijer of Riet Esselink
21:00 - 23:00 uur: Herberg de Samatariaan - Ronald Gouw en Richard van de Laan/Toebes
23:00 - 00:00 uur: Slingeland Non-stop

Donderdag 26-04-18
00:00 - 18:00 uur: Slingeland Non-stop
18:00 - 20:00 uur: Seniorencafé - Gerrit Klanderman
20:00 - 22:00 uur: Lustige Muzikanten - Annie Slotboom of Henk Nijenhuis
22:00 - 00:00 uur: Irie Vibes - Mario Oesterholt

Vrijdag 27-04-18 (Koningsdag)
08:00 - 10:00 uur: Aftrap Koningsdag - Jo Keurntjes en Gerrit Klanderman*
10:00 - 12:00 uur: Vier Koningsdag! - Johan Houwers en Gerrit Klanderman*
12:00 - 14:00 uur: Muziek en verhalen - Bernhard Harfsterkamp
14:00 - 18:00 uur: Koningsdag op Maat - Herman ter Maat
16:00 - 18:00 uur: Konings(Krosenbrink)dag - Geert Krosenbrink
18:00 - 20:00 uur: Thank God it's weekend - Tom Vaartjes
20:00 - 22:00 uur: Twilight Zone / Metal Explosion - Rinaldo van Alphen
22:00 - 00:00 uur: Slingeland Non-stop
*met reportages vanaf de de paardenmarkt en kinderbraderie

Zaterdag 28-04-18
00:00 - 08:00 uur: Slingeland Non-stop
08:00 - 10:00 uur: Pluk de Dag - Elisabeth Verheij of Trudy Hartemink en Wim van Eerden
10:00 - 12:00 uur: Backstage - Ida Meerdink
12:00 - 14:00 uur: Muziek op Maat - Herman ter Maat
14:00 - 16:00 uur: Achterhoek Actueel - wisselende presentatoren
16:00 - 18:00 uur: Holland op zijn Breedst - Wim Kuut
18:00 - 20:00 uur: De Schlager Show - Björn Wedding
20:00 - 22:00 uur: De Muziekexpress - Benito Muller en Marco van Lochem
22:00 - 00:00 uur: Kicking the Weekend - Erik Vreeman

Zondag 29-04-18
00:00 - 08:00 uur: Slingeland Non-stop
08:00 - 10:00 uur: Wordt Wakker Winterswijk - Wim Kuut
10:00 - 12:00 uur: Op de Koffie - Geert Krosenbrink of Johan Houwers
12:00 - 14:00 uur: De Jaren Tig - Alco Vaartjes
14:00 - 17:00 uur: Achterhoek Sport - wisselende presentatoren
17:00 - 21:00 uur: Slingeland Non-stop
21:00 - 22:00 uur: Sym Salabim - Marco van Lochem
22:00 - 23:00 uur: Easy Listening - Gerhard Uwland
23:00 - 00:00 uur: Slingeland Non-stop

facebook twitter youtube